Snaga Hrišćanske adventističke crkve je u misiji koja uključuje humanitarni rad, internacionalni volonterski program, satelitsku televiziju i radio, izdavačku delatnost, hiljade škola, veliku mrežu bolnica i klinika i stotine misionara. Vernici podržavaju misiju Crkve svojim desetkom i darovima jer veruju u Hristov nalog o propovedanju jevanđelja širom sveta. Oni veruju da su pozvani da pomognu siromašnima, bolesnima, kao i onima koji ne poznaju istinu Svetog Pisma. Video zapisi iz adventističke misije ne koncentrišu se na visoko obrazovane ili posebno talentovane osobe, već na obične ljude koji odgovaraju na Hristov poziv da ga slede i čine ono što je On činio. Svaka od ovih priča je i vaša priča jer možete pomoći da se snovi, nade i planovi ostvare.

1. tromesečje 2024. godine

• 01 - Dobar dan za razgovor Dzenifer sa Isusom.mp4